Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Facultas Humán Gimnázium...

Facultas Humán Gimnázium Könyves Kálmán Gimnázium Óbudai Gimnázium Pasaréti Gimnázium Pázmány Péter Gimnázium! Ezek közül a sulik közül melyikben van kolesz?

Figyelt kérdés
Légyszi válaszoljatok minnél többen! Kéne a segítségetek és a tanácsotok is, hogy ha esetleg valameyikőtök jár/járt valamelyik iskolába ezek közül amiket felsoroltam! A segítségeteket előre is köszönöm! :) ;)

2016. aug. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor is lakhatsz koleszban, ha az nem azé az iskoláé, amelyikbe jársz.
2016. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Facultasban nincs kolesz. Én oda jártam, nagyon gusztustalan, oda ne menj :D
2016. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Facultasnak nincs kolija, de nekem segítettek, kettő koli közül is választhattam. A Rózsák terén van egy, meg a városligetnél. Én nagyon szeretem a sulit, sokkal jobb mint az előző sulim ahova jártam. Rendesek a tanárok, segítőkészek.
2017. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, a Pázmány Gimi

merre van ?

2018. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!