Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egészségügyi kiskönyvvel...

Az egészségügyi kiskönyvvel egyetemhez hogy van ez? Óvodapedagógus képzéshez.

Figyelt kérdés

Van olyan vizsgálat, amelyiknél az eredményt nem tudni rögtön, ott helyben, amit kielemeznek még? És még akkor az eredménynek is meg kéne jönnie addig, és azt is kéne vinni beiratkozásra? És az eredményeket mikor lehet átvenni, mennyi nap szokott lenni? Vagy kipostázzák? Tapasztalatok, aki elment már ilyenre ezzel kapcsolatban? Vagy magán orvosnál aki járt már? Ott ugyanennyi idő? És ott mennyivel drágább? Vagy csak a kiskönyv elég a beiratkozáshoz, és azt rögtön kitölti? És a többit lehet még majd utólag pótolni? Vagy akkor abba bele kell tűzni minden eredményt, ha már megérkeztek? Ha az esetleg később jönne meg, mint a beiratkozás időpontja, akkor attól még be lehet iratkozni? Csak most kaptam észbe, hogy kell, és azt írják a honlapon, van, aminek 2-3 hét is lehet amíg megérkezik az eredmény. 8.-áig kell megérkeznie. De azt nem írják, milyen.


Előre is köszönöm.



2016. aug. 30. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Valójában holnap telefonálok, de azért kíváncsi lennék, hogy ez hogy működik.
2016. aug. 30. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor van a beiratkozás?
2016. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9.-e
2016. aug. 31. 08:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem veszik föl a telefont. Kicsengett mind3 szám, amit próbáltam. Amúgy a válaszolónak meg köszi a semmit. : /
2016. aug. 31. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Tüdőszűrő, székletvizsgálat és vérvétel.

Tüdőszűrő általában 1-2 nap szokott lenni, vérvétel 1 hét kb, széklet nekem 2 hét volt, míg kielemezték és elpostázták. Ezeket utána el kell menned lepecsételtetni. beirakozni e nélkül lehet, de az óvodába már nem engednek be. illetve második alkalomra mindenképpen kell hozni. Ugyanígy paráztam én is, de nem kellett legalábbis nekünk még beiratkozásra az eü kiskönyv. Természetesen mindenhol változó, hol mennyi idő alatt értékelik ki az eredményeket, a saját tapasztalataimról tudok csak beszámolni

(most végeztem óvón)

2016. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2016. szept. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!