Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki a József Attila Gimnázi...

Valaki a József Attila Gimnázium 9. évfolyamárol?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most kezdtem a gimit de eddig se az osztaly se az iskola hangulata nem nyerte el a tetszésemet.

Arra gondoltam h ha tovabbra se lesz jobb akkor átjelentkezem.

Az érdekelne h milyen a társaság es milyen benyomásuk van akik most kezdték:)

Mielőtt leoltotok ez egy TERV tehat lehet h idovel megszeretem,nem itelkezem elsore,az se biztos hogy átvesznek csak szeretnék idoben TÁJÉKOZODNI!:)

Koszi elore is



2016. szept. 2. 14:20
 1/3 anonim válasza:

Én is oda járok,én nagyon nagyon szeretem szerintem idővel te is meg szereted:)

17/L

2016. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Eleinte nekem szimpi volt az osztály,de már egyre kevésbé..

Nagyon elkezdett klikkesedni,plusz kialakult egy ilyen 5-6 fős banda,akik mindenkinél többnek hiszik magukat,ők mondanak meg mindent.

Rengeteget kell tanulni,napi két- három óra a minimum.A kémia felelésektől,meg matek röpiktől sokszor már a sírógörcs kerülget..:/

2016. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is most vagyok itt gólya, és nagyon szeretem a sulit is és az osztályt is. A klikkesedés bárhol megtörténhet, az osztálytól függ, nem az iskolától. A tanárok többségét is szeretem. :)

15/L

2016. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!