Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Babits vélemények?

Pécsi Babits vélemények?

Figyelt kérdés
Akik odajártak/járnak vagy esetleg valamit tudnak róla,tudnának nekem mesélni róla? Megéri oda menni,tényleg nagyon kemény??

2016. szept. 10. 09:24
 1/3 anonim válasza:

Sznob képzőnek hívom személyszerint.

De aki elvégzi az ott folytatott tanulmányait biztosíthatlak, nem segélyekből fog megélni..:D szóval nem könnyű, de megéri.

2016. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen szakra mennél?
2016. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van eszed nem kemény.Persze ez nagyban függ attól is hogy jó tanárokat kapsz e.Én 90%-ban jó tanárokat kaptam így nem tartottam vészesnek az ottani éveimet sőt szerettem is odajárni. Egy tanács:második idegennyelvnek ne válaszd az olaszt.Annak az oktatása nem valami jó ott.

Magát az épületet is szerettem.

Összegezve szerintem megéri odajárni persze ez függ attól is milyen szakon gondolkozol+persze az osztályközösségtől ami nekem nagyon jó volt(persze ez sajna nem rajtad áll)

2016. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!