Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban testnevelés felvétel...

Gwen90 kérdése:

Neptunban testnevelés felvétele hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Ma reggel indult a testnevelés felvétele a Neptunban, de nekem nem ad ki semmi ilyen tárgyat... Már 3/4 órával a kezdés előtt fent voltam és vártam. Amikor elérkezett az idő a rendszer kidobott, és kb. negyed órával később sikerült újra bejelentkeznem. Már mindenhogy próbáltam rákeresni, de semmi ehhez kapcsolódó tárgyat nem találok. Viszont az egyetem már meg is küldte délelőtt a tesivel kapcsolatos tájékoztatás, pl. órarend. Ilyenkor mi a teendő? Más is járt így?

2016. szept. 14. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A tárgytípusnál be kell állítanod, hogy minden további intézményi tárgy, a tárgycsoportnál pedig a testnevelést választod ki.
2016. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DE-n?
2016. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik intézmény?
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!