Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is nehéz volt az első...

Nektek is nehéz volt az első hét az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nem ismertem senkit se. Gimnázium és OKJ után nagyon furcsa. Nektek mennyi idő kellett míg belerázódtatok?

2016. szept. 15. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem. igazából leszarom a csoporttársaimat
2016. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A tanulási részébe nekem kb a 2. félév közepetáján sikerült belerázódnom. Összehasonlíthatatlanul többet kell tanulni mint gimnáziumban, sokkal hatékonyabban. Amíg gimnáziumban pár oldalnyi anyag miatt fogtam a fejem, addig itt komplett könyvtárakat kell feldogozni. Egy idő után viszont hozzászokik az ember. Egyedül a matek része az ami könnyebb mint vártam.
2016. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én nagy szakon vagyok másodéves, és még mindig nem ismerek mindenkit; de valószínűleg nem is fogok. Nekem beletelt úgy 2-3 hónapba mire nagyjából belerázódtam az egészbe, de ugye akkor még nem vizsgáztam. Szóval úgy teljesen szerintem kell egy félév- egy év, amíg tényleg teljesen idomulsz az egyetemen elvárt feladdatokhoz.
2016. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, itt is majd nagyon sok könyvet kell megtanulni, amit szigorúan vesznek. Igazságügyi igazgatási szakon vagyok, ami szinte csak jogból áll.
2016. szept. 16. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

En most a jogra jarok. Egy eve keszulok arra, hogy felvegyenek es jogasz lehessek, es eddig tetszik. Ma volt romam, amit ertettem es elveztem ellentetben a tobbiekkel, akik halalra untak. Nincsenek meg barataim, de igy nem is nagyon erdekel a baratkozas, mert csak lehuznanak.

Eddig csak az nem tetszik, hogy sok prezentaciot kell csinalni, de az megoldhato. Amugy sokan vagyunk, de nem ugy vettem ki, hogy sokakat erdekelni konkretan a jog, nem is tudjak mivel akarnak foglalkozni stb

2016. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!