Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Táncsics Mihály...

Szerelmeslány13 kérdése:

Budapesti Táncsics Mihály kollégiumról kaphatok válaszban véleményeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok most leszek jövő Szeptemberben 9-es.Az idő nagyon tellik nekem pedig választanom kéne már Iskolát.Találtam Budapesten a Táncsics Mihályt de véleményekre lenne szükségem és pár kérdést fel tennék vele kapcsolatban.


1.Milyen tanulmányi eredmény kell ahhoz hogy felvegyenek?

2.Ez olyan középiskola és kollégium amit 8-ik után el lehet végezni ugye?

3.Milyen a szoba,a hely meg az egész?

4.Veszélyes környék?(vidéki vagyok).

5.A lányok milyenek?(lány vagyok)és anyum eléggé félt hogy ha nem fogadnanak be akkor elég nagy bonyodalmak lennének ha oda beköltöznék meg stb...szóval milyenek?

6.Tanárok?

7.Mennyi a kimenő?

8.És melyik évet/fél évet nézik a felvételhez?

9.Mit lehet/szabad bevinni?

10.Utoljára pedig mik az elvárások?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. szept. 18. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Most akkor a Táncsics Mihály Gimnáziumra gondolsz 16. kerben vagy a Táncsics Mihály Kollégiumra a 11. kerben? a kettő nem ugyanaz
2016. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából teljesen össze vagyok zavarodva egy k.sulit szeretnék amiben koli is van Bp-n.
2016. szept. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!