Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Szakgimnázium...

Neumann János Szakgimnázium mennyire erős iskola? Több véleményt olvastam, de erről nem nagyon írt senki. 4-es vagyok matekból félek, hogy nekem túl erős lenne. Nyelvi előkészítősre mennék.

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 08:50
 1/5 A kérdező kommentje:
A budapestire gondoltam.
2016. szept. 20. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Tegna epulet, szoval eleg erosnek kell lennie. Egy foldrengest nem hiszem hogy kibirna, de szerencsere az ritkan van.


Az oktatas pedig mindenhol ugyan olyan, kozponti tananyagvan, minden iskolaban pontosan ugyan azt kell megtanulnia a diakoknak, mert ugyan azt az erettsegit fogjatok megirni mint barki mas.

2016. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon hasznos válasz volt, kár volt fárasztanod magad.
2016. szept. 20. 09:44
 4/5 anonim válasza:
46%
Hello,10.-es vagyok jelenleg a Neumann-ba,nem nehéz,tavaly ugye 9.-be kb. heti 1-2 óra tanulás és 3,5-ös átlag,szóval szinte már könnyű.Most elkezdek rendesen tanulni,meglátom most mi lesz,kíváncsi vagyok rá.Szóval,nem annyira erős suli,attól függ milyen matek tanárt kapsz,pl. másik csoport tanárja van hogy fél órákat késik órákról,a miénk meg eléggé "kemény" tanár,szóval sok doga,mindig kikérdez mindent,sok lecke ilyesmi.Szerintem egy jó alap ha "programozó" akarsz lenni,szóval nyugodtan gyere ide,nem bánod meg szerintem,csak ha egyáltalán nem érdekel a téma,mert van pár ilyen osztálytársam,akik egyébként jó arcok de már megbánták hogy ide jöttek mert nem is érdekli őket ez a terület.
2016. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. szept. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!