Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt nyelvoktatás gimnáziumba...

Emelt nyelvoktatás gimnáziumban Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok és hatosztályos gimnáziumba járok jelenleg. Tudom, hogy nem egészen jókor, de gondolkozom az iskolaváltáson. Ennek több oka is van, elég sok minden összejött... Keresgéltem a neten, de nem igazán tudok dönteni. Olyan gimnázium érdekelne, ahol nagyobb hangsúlyt fektetnek a nyelvoktatásra. Angolból középszintű nyelvvizsgám van, oroszt második éve tanulok, illetve a nyáron elkezdtem a spanyolt is. Budapest környéki, erős iskolát keresek, ahová átvennének ha biztos leszek benne. Köszönöm a segítséget.
2016. szept. 29. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, hát így angol-orosszal nehéz, de mondjuk angol-spanyollal könnyebb lenne :S

Esetleg amiket megnézhetsz és erősebbek (és vannak ilyen nyelvek): Madách Imre Gimnázium, József Attila Gimnázium, Berzsenyi Dániel Gimnázium

2016. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Azt esetleg nem tudod, hogy ezekbe az iskolákba vesznek-e át tanulókat év közben is vagy feltétlen meg kell várni a félévet/évvégét?
2016. szept. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!