Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolákba lenne...

Milyen középiskolákba lenne esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

3-4-es tanuló vagyok, leginkább az olyan iskolák érdekelnének ahol van általános tantervű osztály. Tudom hogy nagyon sokat számít az írásbeli én viszont arra lennék kíváncsi hogy melyek azok a budapesti középiskolák ahová lenne esélyem bekerülni.

Már nézegettem, és találtam is néhányat ami szimpatikus:

Ady Endre Gimnázium (13. ker.)

Petőfi Sándor Gimnázium (1. Ker.)

Nagy László Gimnázium

Zrínyi Miklós Gimnázium (10. Ker.)

Ezekbe a gimnáziumokba van esélyem bekerülni? (A központitól függetlenül)



2016. okt. 9. 13:57
 1/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Leginkább ifjúsági tagozatra lenne esélyed most bekerülni egy jobb gimibe. Viszont oda jó helyekre is, és ha jól tejesítesz akkor átkerülhetsz nappalira is, következő évben. Bár akár másik gimibe is.

Én művészeti suliba mentem, ott meg a felvételi számított.

Ikerhúgom, meg színjeles volt. - jó ő orvosnak készül, már egyetemen.

Nekem anyámék erőltették a gimiket, de "Hál Istennek!" nálam az kieset, hasonló tanulmányi eredményekkel.

A művészeti suliból, meg szerencsémre egyenes út vezet az azonos, és ő egyeteműre - szintén az ottani jó teljesítményem miatt ia, ahol amúgy szintén felvételi volt a döntő.

2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Adyba járok, ha kérdésed van, írj privátban nyugodtan :)
2016. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhetnek még.
2016. okt. 14. 16:26
 4/6 anonim válasza:
Én is 3-4-es tanuló voltam, bejutottam a Zrínyibe. Szerintem van esélyed. Ha van még bármilyen kérdésed nyugodtan írj. Nagyon jó a Zrínyi.
2016. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Zrínyi tényleg jó, ha engem kérdezel, bekerülsz.
2018. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen, már be is kerültem. Szeptember óta ott tanulok :D
2018. febr. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!