Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan vennétek csajok ha egy...

Hogyan vennétek csajok ha egy éves srác beiratkozik középiskolába 9. be? Milyen lenne nekem? Milyen lenne nekektek?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy be irotkozom közép suliba Sopron vagy Győrbe . Nem egy lúzer srác kedves nyitott barátkozós nem néz le senkit egyedül élek beszélgetek akérkivel stb.

2016. okt. 9. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt,hogy hány éves...De amúgy semmit nem szólnék,tanulni sosem késő.
2016. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
23
2016. okt. 9. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem is iratkozhatsz be gimnáziumba, csak felnőttképzésbe.. 27-28 évesen akarsz elvégezni egy gimnáziumot érettségiért?


Meg miért csak a csajok véleménye érdekel? Ha csak miattuk mész inkább hagyd ki.

2016. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van már egy szakmám de kéne meg egy dolgoztam végig jártam európát . Tanulni mennék meg ismerkedni haverokat szerezni meg a csajok miadt is mennék .Be íratkozhatok meg kérdeztem :) Csak nem tudom milyen lenne
2016. okt. 9. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél, nem iratkozhatsz be nappalira a ~15 évesek közé.
2016. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy lehet.
2016. okt. 9. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te 15 éves csajokat akarsz fűzögetni 23 éves létedre?

Amúgy meg nem iratkozhatsz be sima gimibe. Felnőttképzésnek hívják.

2016. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen :) Be iratkozhatok nappalira ami nem felnőtképzés .Inkább füzögettek 15-17 éveseket mert a korosztályom belieknek egy rakat pénz kell meg 20 milás kocsi. Magamról annyit tudok mondani van jogsim kocsim egyedül élek két nyelven beszélek .Kérdés az volt hogy milyen lenne
2016. okt. 9. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor vagy hülyén tetted fel "nekik" a kérdésed (mert mondjuk akkor is kihagytad, hogy hány éves vagy) vagy szimplán félreérthetted. Leírhatjuk még neked ezerszer, de akkor sem iratkozhatsz be oda...
2016. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ja figyelmetlenségből elírtam a kérdést . Nem csak a csajok miadt iratkoznék be ténleg tanulni is akarnék havaerokat társaságot stb.
2016. okt. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!