Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Eötvös József...

Budapesti Eötvös József Gimnázium - Nyelvtanulás? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kirakták az oldalra a felvételi tájékoztatót, meg is néztem, viszont nem találtam arra a kérdésemre választ, hogy ha a jelentkezési lapon a németet jelölöm meg első idegennyelvnek, akkor tanulhatok más idegennyelvet, vagy kötelező az angol? Előre is köszi a választ! :)

És ha már itt tartunk: milyennek tartjátok a gimi matek, illetve természettudományos osztályát?

Tudtok még esetleg hasonlóan jó matek, illetve természettudományos gimiket (elsősorban fizika miatt érdekelne)?



2016. okt. 13. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igen, tanulhatsz a nemet mellett mas idegen nyelvet, nem kötelező az angol.

En nem ezekbe az osztályokba jártam, szoval nem hiszem, hogy érdemben tudnék nyilatkozni, (bar a termtud is es játékos ismerőseim is nagyon szerettek ide járni, ezt biztosan tudom) de eotvosos voltam, igy ha az egész gimit érintő kérdésed van, írj nyugodtan üzenetet :)

Sikeres felvételit !

2016. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))
2016. okt. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!