Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Teleki...

Mi a véleményetek a Teleki Blanka Gimnáziumról? (Budapest) Többi lent->

Figyelt kérdés

Főtantárgyak hetedikben: Töri:5, irodalom:5 nyelvtan: 4

matek:3, angol:4...a magyar-történelem tagozatot terveztem megjelölni, szerintetek ha kb. ugyanilyen lesz a nyolcadikos félévim a főtantárgyakból van esélyem bekerülni? Aki odajár eltudná mondani milyen egy szóbeli? Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. okt. 14. 18:20
 1/4 WictoriaP0 válasza:
Van esélyed ha irsz egy 65-70 pontot, amuy nagyon jo iskola imadom...oktober 18 azaz jovohet kedden lesz egy nyiltnap, gyere el!!!
2016. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát én kb. ilyen jegyekkel, 55 pontos írásbelivel és maxos szóbelivel kerültem be :)


Én nyelvtan-irodalomból szóbeliztem tavaly.Voltak tételek,az elsőt kaptam,adtak időt,hogy gondolkozzak picit és egy papírt is adtak,hogy leírjam a gondolataimat.Volt egy feladat is a tétellel kapcsolatban,már nem emlékszem pontosan,hogy mi.(Tulajdonképpen már arra sem emlékszem,hogy mi volt a tétel amit kaptam,csak azt tudom,hogy az első.) Aztán szépen elmondtam amiket a papírra írtam,megoldottam a feladatot,felolvastak egy szöveget amivel igaz-hamis feladatokat kellett megoldani.


Az egyik legjobb barátnőm töriből szóbelizett,ő is húzott tételt,kapott időt,meg lapot.Elmondta amit tud és ment dolgára :D

Mindkettőnktől kérdezték,hogy miket olvasunk,ebook vagy könyv,tv vagy mozi stb. úgyhogy az ilyesmi kérdésekre készülj fel,mert a "mindenfélét/mindkettő jó" az nem a legjobb válasz ilyenkor :)


Remélem segítettem valamennyit,sok sikert!! :)

2016. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld pipa.

Úgy érzem 60-nál nem fogok jobbat írni, viszont az átlagom 4,6-4,7 lesz. Legrosszabb esetben 41, legjobb esetben 43-at viszek magammal.

2017. jan. 4. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
A központim borzalmas lett, kettő együtt 50 pont maximum, szóval nagyon elcsesztem. Viszont 4,7 átlagom lett, és kémia,nyelvtan:4, matek:3, a többi tantárgy ami kell oda 5-ös lett.
2017. jan. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!