Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady német NYEK-ről...

A debreceni Ady német NYEK-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hatalmas nagy a túljelentkezés. Tavaly az átlagom 5.0 volt, idén is próbálok így teljesíteni. Szeretem a németet és jó vagyok belőle.

Tudom, ez minden évben változik és sok mindentől függ, de kb. hány pontos központit kellene írnom? Szóbeli is van? Milyen maga az iskola/közösség?

(egy 8.-os lány)



2016. okt. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, hatalmas a túljelentkezés.

Én tavaly szintén nyek-re jelentkeztem, a vitt pontom 50/48 volt, a szóbelim max, az írásbelit rontottam el:c 58 pontom lett..

Sajnos nem vettek fel, de kb olyan 65 pont felett kéne írnod szerintem+max pontos szóbeli és bent is vagy:)

Amúgy nagyon jó iskola, a nyelvoktatás a legszínvonalasabb egész Debrecenben. Jár oda pár ismerősöm, ők azt mondják nagyon jó a közösség, meg úgy maga az egész suli is.:)

2016. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon szépen köszönöm a választ! ^^
2016. nov. 3. 22:29
 3/3 anonim válasza:
En most vagyok nulladikos, nyeken. Engem 77 pontos irasbelivel, max vitt ponttal vettek fel. Az utolso gyerek, aki bekerult, olyan 65 pont korul irta a felvetelijet. Szobeli van, de magyarul. Ha nyekre jossz, nulladik evben szinte csak nyelvet tanulsz, a fonyelvet heti 13, a masodikat heti 5 oraban. A kozosseg nagyon jo, en imadom ezt a sulit.
2016. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!