Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Adysok! Dráma...

Debreceni Adysok! Dráma tagozat vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, kemény és nehéz bekerülni, de nagyon érdekel. A központot gondolom nagyon jól kell megírni, hogy bekerüljek. Ötös átlagom volt mindig,idén is törekszem rá,szóval a vitt pontokkal nem lesz baj,viszont a szóbeliről nem sokat tudok. Mit kell ott csinálni? Egyáltalán van esélyem vidékről bekerülni? Milyen a légkör?

2016. okt. 15. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a magyar központi pontokat megduplázzák, a legtöbbet a szóbeli nyom a latba.

A honlapon fent van minden a felvételivel kapcsolatban.

Bekerülhetsz vidékről is simán, a drámán a tehetség számít, nem az honnan jössz.

2016. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziaaa! Drámás vagyok és 9.-es! :) Én is vidéki vagyok de bekerültem az első 10be. ötös átlagom volt, tűrhető központim lett. A szóbeli nagyon sokat nyom. Ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban nyugodtan írj, és próbálok rá válaszolni! :)
2016. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!