Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be tudná nekem mutatni valaki...

Be tudná nekem mutatni valaki a budapesti Bethlen Gábor kollégiumot?

Figyelt kérdés

Milyenek, hány fősek a szobák? Fürdőszobák, wc-k? Felszereltség? Társasági élet? Kb minden érdekel.

Valamint, milyen nehéz oda bekerülni?



2016. okt. 19. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

4fősek a szobák, hűtővel felszerelt.A fürdőszobák, mosdók, konyhák most lettek felújítva, szóval tökéletes állapotúak. Konyhában, minden megtalálható, mikrók, egy nagy hűtő, vízforraló, tűzhely, kenyérpirító, mosogató.

A társasági élet hát, ha barátkozó típus vagy akkor könnyen szerzel barátok, nagyon kis csendes kollégium, nyugis helyen, 2 percre a villamostól. Én szeretek ott élni, már azért is, mert könnyű eljutni oda és jó állapotban van a koli is, a többiek is kedvesek.:) Bekerülés pedig ugye a szociális helyzettől nagyban függ, valamint az, hogy milyen távol laksz a kollégiumtól.:)

Kérdezz ha még érdekel valami.:)

2016. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis helyesbítve, hogy hol laksz. Milyen távol BP-től.
2016. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!