Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Újbudai József...

Milyen az Újbudai József Attila Gimnázium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, nemsokára itt a felvételi. Már kiválasztottam 5 iskolát amit meg szeretnék jelölni, de még nem tudom melyiket írjam be elsőnek. A legjobb suli ezek közül a JAG, de nem tudom hogy ez lenne e a megfelelő. Van aki azt mondja erről a suliról, hogy a bejutás nehézségéhez képest nem olyan jó a teljesítmény, mások meg azt hogy elég kemény.

Kitűnő tanuló vagyok, úgy hogy nagyon minimálisan tanulok. Attól félek, hogy ha tényleg olyan erős, akkor nem fogom tudni tartani a tempót. Mennyit kell tanulni úgy átlagban? 4-es átlaggal teljesen meg lennék elégedve.

Most odajáró, vagy régi diákokat kérdeznék elsősorban. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 6. 16:59
 1/5 anonim válasza:

Akárhova mész, valószínűleg romlani fognak a jegyeid, általánosokba vicc az osztályzás általában.

Menj nyugodtan abba, amit a legjobbnak gondolsz. Tuti fogod tudni tartani a tempót: elszántság, és jó időbeosztás kérdése az egész! Hajrá! És csak szólók: hogyha nagyobb követelményű suliba mész, akkor sokkal jobban fog sikerülni az érettségid!

Hogy mennyit kell tanulni? Szerintem ha naponta átnézed az aznap vett anyagot úgy teljesen jó. Hogyha szólnak doga előtt, akkor még aznap elkezdesz tanulni rá és rendesen beosztod.

2016. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Nyekre jössz napi három órát
2016. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én is kitűnő voltam általános iskolában es most pedig a JAG-ba járok! Ált. suliban ugyan úgy mint te keveset tanultam, ez itt sem változott nagyon, ha órákon figyelsz 1-2 óra otthon bőven elég a tanuláshoz! Szerintem ez a tökéletes gimnázium mivel se nem túl kemény, se nem túl könnyű. Kell tanulni de mellette bőven van időd a magán életedre, sportolásra, zenére.... Ja es hozza teszem jelenleg is 5-os az atlagom a gimnáziumban :)

mindenképpen ajánlom!

2016. nov. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm! Egyébként igen, NYEK-re mennék elsősorban (angol).

Utolsó, te melyik tanulmányi területre jársz? Van úgymond "rangsor" a területek közt? (úgy értem, valamelyik erősebb a többinél stb.)

2016. nov. 15. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bioszos voltam a Jagban, tavaly végeztem, szerintem egész jó iskola, de azért annyira nem kemény, én általánosban rosszabb tanuló voltam mint a gimiben, és azért nem szakadtam meg. Szerintem ne félj tőle, menni fog :)
2016. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!