Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó iskola a Bernáth Kálmán...

Jó iskola a Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Engem főleg a szakgimnáziumi része érdekel és azon belül is a vendéglátóipar.Mennyire erős iskola mik az elvárások ilyesmi?(előre is köszi a válaszokat)

2016. nov. 17. 19:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és milyenek a tanárok,a tanulók,jó a közösség?
2016. nov. 17. 19:15
 2/2 anonim válasza:
Szia én idén érettségiztem szóval tudok mesélni a sulirol. Az iskola hírneve rossz sőt minden évben egyre rosszabb,de erről csak az igazgató tehet a nagyságos Solymosi. Ahhoz képest hogy a szinvonal szar es mar gyujtonek nezevik a sulit az elvaras nagy. Van egy par nagyon jofej tanar de vannak olyanok is pl Bajnok tanarno akitol majd a dilihazban kotsz ki olyan szinten lelkiterrorban tart.. az en osztalyom es evfolyamom szemely szerint nem volt rossz de ahogy az alattam levoket lattam egyre korcsosodnak el.. nagyon undorito apolatlan mindenki. Egy idoben meg egy-ket torpe szo szerint torpe lany is jart a suliban csak nem tudom hogy ok hogy akarnak vendeglatosok lenni.. ide csak akkor menyj ha tenyleg nagyon erdekel a vendeglatas mert tanulni amugy lehet.. ha akarsz szeretni fognak a tanarok de nem mondanam jo sulinak
2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!