Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bárdos László Gimnázium,...

Bárdos László Gimnázium, Árpád Gimnázium (Tatabánya), vagy Eötvös, esetleg Bláthy Ottó (Tata)?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet a következő.

Idén vagyok hetedikes (tudom, még sok időm van a jelentkezésig), viszont szeretném már most nagyjából eldönteni, hogy hol szeretnék tovább tanulni, mintsem hogy rosszul döntsek. Eközött a pár iskola között vacilálok komolyabban, viszont tapasztalatom ugyebár egyikkel kapcsolatban sincs, így nem tudom, hogy melyik mellett döntsek.

Ha valakinek van személyes tapasztalata bármelyikkel kapcsoatban, az leírná? Melyik iskola közössége, és színvonala jobb szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 18. 14:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy a Református Gimnázium is szóba jöhetne, szintén Tatán.

Szóval ha van tapasztalatotok, akkor a fent említett négy iskoláról, plussz erről is „meséljetek", légyszíves.

Mégegyszer köszönöm, ha ezt megteszitek.

2016. nov. 18. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:

Az Árpád sokkal jobb a felsoroltaknál. A Bláthy pedig ezek között az iskolák között érthetetlen, az az iskola nem mérhető még az Eötvöshöz sem, nemhogy az Árpádhoz.


A közösség a legtöbb helyen ugyanolyan, vannak menők illetve nem menők.

Viszont, mivel az Árpádba okosabb, értelmesebb gyerekek járnak, kisebb eséllyel kötnek beléd a c-ganyok (alapból egy darab sincs az egész iskolában), és a baráti köröd is normálisabb lehet.


De az Eötvös, illetve a Bárdos sem egy katasztrófa, viszont ott találkoznál "érdekes" arcokkal.

2016. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Könnyű-Gé válasza:
Elfogultsag nelkul az 5vosre szavazok. A felsorolt gimnaziumok mindegyikeben lehet tanulni es tovabbtanulni foiskolara/egyetemre. A listadban az Arpad a legerosebb/legnehezebb iskola szerintem. Blathy semmikepp sem jatszik ha tanulassal kapcsolatos terveid vannak. Szerintem szemelyisegedtol is fugg hogy melyik kozosseg tetszene.
2016. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszadónak :)

Még mindenképp át fogom gondolni a dolgokat, ameddig lehetséges :D

2016. nov. 28. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az Eötvösbe járok, és minden ismerősöm imád ide járni. Igazából a közösség elég jó, sok a program és a tanárok között is vannak nagyon jófejek. Szeretem a sulit, sokat kell tanulni, de vannak testvériskolai kapcsolataok, így külföldi utazási lehetőségek is. Az Árpádról is jókat allani, személkyes tapasztalatom csak annyi van, hogy nyíltnapon voltam, nem volt rossz, de az Eötvös jobban bejött:D

Ha van még kérdésed/konkrétumokra is kíváncsi vagy, írj bátran privátban;)

2016. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Bláthy-t semmi kép, undorító fa@z-okkal van díszítve minden fal, trógert társaság..
2016. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek jól jön...

Az Árpád magasan veri mindet, a Bláthyba pedig, ha jót akar valaki, az nem megy oda. Mindenhol vannak érdekes arcok, az Árpádban is, tanárok és diákok részéről egyaránt. Én most ballagtam, jó négy év volt, szerettem ide járni. Az eleje nem egyszerű, de bele lehet szokni. Ha az ember nem viselkedik hihetetlenül különc módon, akkor ki sem nézik, összességében elfogadó társaság.

2018. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe mentél?
2020. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Bláhthy hogy került a képbe?
2020. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a bláti?
2020. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!