Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Madách Imre Gimnázium...

Valaki200214 kérdése:

Milyen a Madách Imre Gimnázium (budapesti)? Milyen nehéz az angol szóbelije?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Talán a Városmajori és a Fazekas után a legerősebb iskola budapesten.

Még nyiltnapra is csak ugy mehetsz ha 7.évvégi átlagod elérte a 3,5-öt a holnapon felvan tüntettve.

Én tavaly szobeliztem és nagyon nehéz volt kb ami a holnapon kérdések felvannak tüntetve annak több mint a felét kérdezik és alig adnak időt válaszolni.

De végül utolsoként bejutottam 4,0 as átlaggal es 70pontos központival.

2016. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Eloszor is szogezzuk le hogy messze nem a legerosebb. A 2016es orszagos gimnaziumi rangsort most raktak ki ahol elso helyen a fazekas utana az eotvos es utana az szent istvan gimi szerepel. Es allithatom(de ha nem hiszel nekem nezd meg az oktatas.hu-n) higy a varosmajori es a madach ez a harom iskola utan szerepel joval. A budapesti listan nincsenek ettol a top haromtol olyan messze. De orszagos szinten semmi. Szoval arra kernem az elso valaszolot hogy amit nem tud biztosan arra ne valaszoljon. Aztan. En most vagyok kilencedikes. Tavaly voltam nyiltnapon a madachba. Mielott elmentem oda meg szerette volna jelolni. De mikor kijottem a nyiltnaprol rajottem hogy ez ki van zarva. Eloszor is. Az iskola kb harom negyede lany. Az epulet ures feher es komor. Ez igy altalanossagban. Ami szemelyes velemeny szoval valtozo. Ugyhogy elore mondom ez csak az EN VELEMENYEM! A tanarok nem voltak szimpatikusak. A diakoknak egy resze igen de egy resze egyaltalan nem. Aztan eleg sznob iskola. Tenyleg liberalis mert mindenfele stilust megengednek meg nyitnak az ujitasok fele de a madachosok nagyon sokat hisznek magukrol. A nyelvoktatas eros de pl a real tantargyakra egyaltalan nem fektetnek hangsulyt. Nekem a baratnomnek a volt legjobb baratnoje most kezdett el oda jarni es azota a baratnom ram sem ismer. Akkora lett az egoja. En soha az eletbe nem jarnek abba az iskolaba. De mint mondtam ez az en szemelyes velemenyem. Valamint en kituno atlaggal es 80 ponttal a madachnal egy sokkal erosebb suliba jelentkeztem es nem bantam meg higy oda mentem! Ez kis monologom amit most irtam eleg ellenszenvesnek tuntethetett fel de hidd el ez csak az en velemenyem es megosztom veled mert az az iskola szerintem egy tragedia:D
2016. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bogi11 ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy te most hova jársz? Most állunk iskola választás előtt és minden segítség jól jönne. A fiú-lány arány nekem sem annyira tetszik. :(
2016. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogi11 ***** válasza:
Első válaszoló: a nyílt napon a 4,5 átlag a feltétel, nem a 3,5. Mindenesetre te most odajársz , ezek szerint. :(
2016. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Akinek bármi kérdése van a Madáchcsal kapcsolatban, nyugodtan írjon, én ténylegesen oda járok és el sem tudok képzelni ennél jobb iskolát. A közösség fantasztikus, vicces, családias. A tanárok liberálisak, megértőek és tényleg az életre készítenek fel. A nyelvoktatás a Madáchban a legerősebb, az egész országban és bár a listán ha jól tudom a 8. (nem biztos) nyelvben 100x erősebb pl. mint az Eötvös. És bár humán iskola, tavaly egy Madáchos diák írta a legjobb matematika érettségit, szóval kérem azokat az embereket akik NEM járnak a Madáchba ne terjesszenek hülyeségeket róla alaptalanul :) Én pont a nyílt nap után jöttem rá, nekem a Madáchban a helyem és az volt életem legjobb döntése,hogy ide jelentkeztem,bár a Fazekasba is felvettek volna :) Szóval arra kérek minden 8.-os diákot akinek kérdése/kétsége támad,hogy írjon nyugodtan és őszintén válaszolok és ne higgyenek olyanoknak akiknek fingjuk sincs az egészről...
2016. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2016. nov. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!