Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani kéttannyelvű...

Tudnátok mondani kéttannyelvű középiskolákat Budapesten?

Figyelt kérdés
Helyileg az lenne a legjobb ha a belvárosban vagy a város délebbi részén van, de ez nem feltétel. Szóbajöhet szakközépiskola is és gimnázium is. 4-5 tanuló vagyok. Most vagyok 0.os, de a jelenlegi iskolámat nagyon nem szeretem, ezért váltani szeretnék. Tavaly az írásbelim 67pontos lett. Nagyon erős iskolába nem szeretnék menni. Köszönöm a válaszokat, fontos lenne.

2016. nov. 20. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyelv?
2016. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angol
2016. nov. 20. 23:30
 3/7 anonim válasza:
2016. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Melyik suliba jarsz most?
2016. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szlovák kéttan
2016. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

HOSIG (Horvát Nemzetiségi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium). Nagyon jó a légkör, kedvesek az emberek, könnyű bekerülni. :) Angol kéttannyelvű iskolából KFG (Karinthy) a legjobb (én is ide szertnék majd járni), de oda nehéz bejutni, Xántus és Hunfalvy kéttannylevű angolos iskola, ahová kevesebb ponttal is bevesznek, de jókat mondanak róla. Franciából Kölcseyt próbálnám meg, olaszból Szent Lászlót, németből KFG, Kossuth és Német nemzetiségi jó.

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szivárvány. Nagyon színvonalas, voltam nyíltnapon, sajnos nem vettek fel tavaly, de átiratkoztam. Tanárok közvetlenek, diákok tisztelettudóak. Csak ajánlani tudom a Szivárványt.
2016. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!