Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendben legyenek az...

Milyen sorrendben legyenek az iskolák (és tagozatok)?

Figyelt kérdés

Amiket szeretnék megjelölni:

Berzsenyi Dániel - humán és angol-német

Hunfalvy János - angol-japán

Leövey Klára - nyek (és talán info tagozat)

Fasori Evangélikus - általános tagozat

és esetleg a Szent László emelt nyelvi tagozat

(Mindegyik Budapesten)

Szerintetek milyen sorrendben jelöljem meg őket?

Esetleg tudnátok még ezekhez hasonló Bp-i gimiket, ill. ezekről véleményeket mondani?

Előre is köszönöm :)



2016. nov. 20. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
basszus ezeket te döntsd el a benyomások alapján, ne mi.
2016. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosra nem mennék, nem árt, ha valamiben jó az ember - és a nyelv sosem árthat (mint ahogy az infó sem).

De nyekre sem mennék, ha nem jó a tanár, akkor egy év kuka + kiesel a többi tárgy tanulásának a ritmusából, és sokmindent elfelejtesz. Emelt óraszámban plusz egy év rááldozása nélkül is lehet magabiztos nyelvtudást szerezni.

Még az Árpád Gimnáziumot ajánlom Óbudán - angol, ill. német nemzetiségi tagozata van négy osztályosban. Minden szempontból kiváló suli!

2016. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek közül azt hiszem, hogy a Berzsenyi és a Szent László az erősebbek, én berzsenyis voltam és jó volt, szóval azzal nem jársz rosszul, ha azt írod előre, bár leginkább neked kell eldönteni. :D
2016. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia.

En is nyolcadikos vagyok,és megjelolom majd a Fasorit. 2 tesvertem jart oda pozitív visszajelzessel, az általános tagozat benne a leggyengébb, es természettudomány a legerősebb.

Szerintem mindenképp 1-2 helyre rakd be. Hunfalvyrol is sok jót hallottam, de azt is hogy minden évben gyengül egy picit.

Remélem segithettem:)

2016. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

1.Hunfalvy

2.Szent lászló

3. Leövey

4. Fasori

5.Berzsenyi

2016. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bogi11 ***** válasza:
100%
Berzseni a 36., Szent Lészló a 45. az összestett rangsorban. A többi sehol sincsen. Utolsót kérdezném, hogy mi alapján állította fel a saját rangsorát?
2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bogi11 ***** válasza:
100%
Bocsánat... Berzsenyi és összesített .. telefonról írok és kicsik a betűk.
2016. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
#6: a Hunfalvy országos 5. (vagy talán már 4.), Budapest 1. szakközepe, onnan vette. :)
2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bogi11 ***** válasza:
100%
A szakközepes rangsorban lehet, de nem az összesítettben. Ott nincsenek az első 100-ban.
2016. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Szia! Szent Lászlóban melyik nyelvi tagozatra gondoltál? Van olasz kéttan, emelt angol és emelt német. Az elsőt csak ajánlani tudom, én is oda járok. A másik kettőt annyira nem, a legtöbb tanár is úgy gondolja, hogy az angolos-németes-rajzos osztály (ezek eddig egy osztályban voltak, most volt valami változás idén, pontosan nem tudom, mi) az iskola "szemetese" mivel akinek a többi tagozat túl erős, az ide jön. Szóval szerintem, ha Szent László nyelvi tagozat, akkor csak az olasz :)
2016. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!