Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Radnótiban (dunakeszi) van...

A Radnótiban (dunakeszi) van szobeli?

Figyelt kérdés

Es meg egy par kerdes:

Ha farnciat tanulnek akkor 5 evet kellene jarnom ugye? Mert a honlapon nincs odairva.

Milyen a nyelvoktatas?

Ha esetleg valaki oda jar(t) megkoszonnem a velemenyeket.:)



2016. nov. 26. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha 8.ban felvételizel nincs szóbeli csupán egy angol szintfelmérő..igen 5 évet kellene járnod.én oda járok és nagyon szeretem
2017. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,habár azóta már megtudtam. Én azt jelöltem első helyre. Nagyon jó hallani pozitívumokat róla. Esetleg lehetne pár kérdésem? Hány ponttal kerültél be? Milyen nyelvet tanulsz? Milyenek a tanárok? Hányadikos vagy? Köszönöm ha válaszolsz. :)

Nem hittem volna erre a kérdésemre még kapok választ.Köszönöm :))

2017. jan. 28. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nincs szóbeli?
2017. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még elbeszélgetés sincs?
2017. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nincs elbeszélgetés és semmilyen szóbeli, én 3 éve járok oda, németet tanulok, a központim 72 pontos lett és imádom a sulit.
2018. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!