Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp)...

Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp) mi kell a bejutáshoz?

Figyelt kérdés
A francia és az olasz tagozat érdekel. 4,8-as tanuló vagyok. Ha írnék egy 75 pontos felvételit és a szóbeli is kb. menne és olyan 160 ponttal felvennének vagy az már nagyon alacsony?

2016. dec. 16. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,csak ökológia tagozatra :D
2016. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem jo eselyed van mindkettore. En is a Kolcseybe szeretnek menni de en az emelt angol tagozatara. Én kb. 42 pontot viszek as 50-boo as egy 68-70 pontos felvetelire szamitok. So sikert!
2016. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahjj he haragudj rossz a billentyuzetem, remelem erred.
2016. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi :) el tudtam olvasni! Ha van kedved nyugadtan írj rám
2016. dec. 18. 09:19
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok en idén kezdtem a Kölcseyben az olaszon, 64pontot irtam 50/49et vittem a 50/49pontos volt a szóbelim is.
2016. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én most vagyok 0.-os francia kny-en és 163 ponttal jutottam be, úgy hogy közel sem voltam utolsó. Úgy emlélszem, hogy még 140 pont körüliek is bejutottak, bàr erre a tagozatra a többivel ellentétben 64 diák nyerhet felvételt. A 163 pont úgy jött össze, hogy 50-et vittem a tanulmányi eredménnyel, mivel 5-ös voltam, 39-et kaptam az 50-böl szóbelire, és 74 pontos felvételit írtam. És ùgy emlélszem 86. voltam a felvételi rangsorban a 173-ból? Azt hiszem. Remélem, tudtam segíteni! :)
2016. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is idén kezdtem az iskolában, 9.Ny/B osztályban nyelvi előkészítős angol-francia tagozaton.

73 pontot értem el a központi felvételin, maximum pontot vittem és 38 pontos lett a szóbelim.

161 pontot értem el összesen, és erre a tagozatra tavaly 156 volt a ponthatár, a rangsorban 87. voltam.

Olaszra úgy emlékszem kevesebb volt pár ponttal és ott 76. voltam.

Egyébként rengeteg ember kiesik a rangsorból, nem utolsóként jutottam be az osztályba, 100 körüli rangsorral is be lehet kerülni:)

2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!