Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetem mérnökinfósokho...

Gtomkoo kérdése:

Óbudai egyetem mérnökinfósokhoz szól kérdésem. Körülbelül hogy szokott állni az órarendetek? Főként gondolok itt a csütörtök, péntekre. Van-e esetleg olyan amikor mondjuk pénteken hamar vége a napnak vagy nincs is semmilyen óra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdtem igy csak az elsö félévröl tudok nyilatkozni. Elsö negyedévben minden pénteken volt órám, azt hiszem páros héten 1, páratlan héten 2, majd második negyedévben már csak minden második pénteken volt 1 órám. A csütörtök volt a legszarabb, 8-tól 5-ig egy óra szünettel óráim voltak.
2016. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Köszönöm válaszod !
2016. dec. 25. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!