Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sima néprajz szakkal mit...

Sima néprajz szakkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Érdekel valamilyen szinten, meg sok olyan olvasmányt, tudást szereztem ami beleillik e témába. Csak aki ilyent elvégez az hová mehet, mire lehet vele szakosodni?

Múzeumba vagy ilyen helyen a világ pénzéért nem dolgoznék pl.



2016. dec. 28. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezzel nem vagyok előrébb de köszi :)

Elsősorban tapasztalatok érdekelnének.

2016. dec. 28. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az uncsitesóm néprajzon végzett. Elég nehéz elhelyezkedni vele, de most egy múzeumban tárlatvezető. Fiúként sokkal nehezebb, mint lányként. Ő mondjuk külsőleg elég lányos megjelenésű, mert amúgy ezeken a múzeumi megnyítókra fel kell öltözni normálisan. Fehér blúzt, fekete aljat, harisnyát ő bevállalta fiú létére, mert kellett neki a munka, s sikerült is neki bejutni. Tehát nehéz. A formalitás az első, hogy nézel ki. A tudás már másodrendű.
2016. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
miért kéne fiúként harisnyát hordani?xd
2016. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Csak alkalmanként van ilyen. Ennyit kibír. Amúgy pedig ő transzszexuális lány, belül lánynak érzi magát.
2016. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó ezzel nincs gond, de azért nem kell transzinak lenni ahhoz, hogy munkát kapj:D egy férfi is fel tud öltözni normálisan öltönybe...


nem mintha bajom lenne bárki identitásával de szerintem ez nem tartozik ide. egy munkahelyen nem várnak el olyat egy férfitől hogy harisnyát húzzon. más ha az ő választása... de én inkább azon lepődöm meg hogy ilyne toleráns a hely :D

2016. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!