Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék infót megtudni a...

Szeretnék infót megtudni a Bp-i Madách Gimi kezdő francia/ haladó angol tagozatáról. Aki esetleg ezen a tagozaton van tudna válaszolni?

Figyelt kérdés
Nehezen tanulható nyelv a francia? Mennyire hatékony a francia nyelvoktatás a suliban? Értem ez alatt, hogy a középfokú francia nyelvvizsgáig 1-2 éven belül el lehet jutni? A francia mellett esetleg az angol is megszerezhető?

2017. jan. 4. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én németet tanulok a Madáchban, de az osztályom másik fele franciás. Most csak azt tudom elmondani, amiket ők mondanak nekem. Eddig még senkit nem hallottam panaszkodni, maximum arra, hogy sok a tanulnivaló, dehát ez ha úgy vesszük pozitívum. A tanárok irtó aranyosak és jó szakemberek. Én az angol oktatással is teljesen meg vagyok elégedve, egyszerűen imádom a tanárom :) Ha ide szeretnél jönni, én mindenképp ajánlom. Imádom a sulit. Nagyon jó a közösség és az egész légkör.
2017. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az infót. :-)
2017. jan. 24. 23:36
 3/4 anonim válasza:
Szia.Én ilyen franciás osztályba járok és szerintem nagyon jó hogy franciából első évben ilyen sok óránk van.Ez sokat segít egyértelműen.Ilyenkor jobb fókuszálni a nyelvekre hiszen a többi évben sok más óra is lesz.Nem igazán hinném hogx 1-2 év alatt meglehet a középfokú nyelvvizsga de végülis van idő.A francia tanárok akik engem tanítottak/tanítanak nagxon aranyosak és korrektek általában.Ha érdekel a francia mindenképp ajánlom neked.Ha van még kérdésed írj privátban nyugodtan.
2017. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is erre a szakra járok:) fél év alatt annyit megtanultam, hogy lassan franciául gondolkozok :D nagyon szeretem, jobb sulit nem is kívánhatnék:) írj ha gondolod :)
2017. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!