Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg bűn rossz egyetemek a...

Tényleg bűn rossz egyetemek a Nyugat-magyarországi és a Széchenyi? Folytatás lent!

Figyelt kérdés

Azt olvastam több helyen, hogy a NyME anyagi gondokkal küzd, a Széchenyi pedig nem sokat ér.


Egyedül csak Gödöllő adná a "neves" ("valamennyit" érő diplomát nyújtó) képzést vadgazda mérnök/állattenyésztő mérnök szakokon?


Mosonmagyaróváron KÉT TELJES ÉVSZÁZADRA nyúlik vissza az agrár képzés! Ehhez képest mitől is lenne a Szent István fényévekkel jobb?



2017. jan. 4. 19:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értitek ugye? :D


Attól SENKI nem megy át, hogy ott ücsörög! Senki nem mondott olyat, hogy ez világmegváltás lenne!


DE azért ücsörögnek ott, hogy "valamit" hallgassanak az előadáson! És HA jó az egyetem/tanár/előadás/módszer/akármi, akkor AZZAL, hogy az ücsörgés alatt (MINDEN alkalommal ott üldögélést feltételezve - tehát a hallgató MINDEN előadáson ott van, MINDEN leadott apró infó-morzsát magához vett) a JÓ tanár JÓ anyagát/módszerét/stb. meghallgatva, EZT elsajátítva ÁTMEGY a számára "idegen" nagyon nehéz vizsgán.


Higgyétek el, sajnos VAN olyan tanár, aki reál előadásait hallgatva SEMMIT nem tud elsajátítani az, aki nem egy reál-beállítottságú egyén.

Sajnos van ilyen...


Na nekem NEM rá van szükségem!


Különben is egy vadgazda mérnök nem egy villamosmérnök, vagy közgázos, akiknél tényleg durván kellenek a reál tantárgyak! Ha valakinek, hát neki (majdnem) teljesen felesleges a gazdasági matematika, számvitel és pénzgazdálkodás, mikro- és makroökonómia, stb. Aki annyira jó reálból az pénzügy-számvitelre megy amúgy is. A vadgazda mérnök inkább csak a nevében mérnök.

2017. jún. 8. 08:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért a SZE egyaltalan nem bunrossz egyetem. Bar en villamosmernokin vegeztem, mar vegzes elott volt munkam, diploma utan felvettek foallasba. Sose mondta senki nekem hogy az itt szerzett diploma nem sokat er. Bar az altalad emlitett szakrol semmit sem tudok. ;)
2018. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itthon ezt a vadgazda mérnök képzést mindegy, hogy hol végzed el véleményem szerint. Attól, hogy benne van a mérnök még nem fog valami nagy karriert tartogatni itthon.
2018. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!