Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2. kerületi 2. Rákóczi Ferenc...

2. kerületi 2. Rákóczi Ferenc Gimnázium. Tényleg sok az elkényeztetett ember/sznob?

Figyelt kérdés
Mivel a Rózsadomb aljában van biztos érezhető a 2.kerületi réteg, de ez mennyiben nyilvánul meg a légkörben és a közösségben? Engem is érdekelne ez az iskola csak ez az egy ok hátráltat kicsit vissza. Nem vagyunk gazdagok, divatosan öltözködöm de egyátalán nincsenek méreg drága cuccaim. Teljesen átlagos családból vagyok.

2017. jan. 6. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
2015-ben érettségiztem ott. Nem jómódú a családom, de emiatt sosem éreztem magam kiközösítve. Persze, akadtak sznob emberek, de nem volt olyan vészes. Gondolom, most sem változott sokat a helyzet.
2017. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!