Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Gábor Dénes informatik...

Szegedi Gábor Dénes informatika és közlekedés/szállítmányozás/logisztikai ágazatokról vélemény?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek és nem tudom pontosan hova is menjek. Ez a kettő szak tetszik nagyon, illyetve még a Tömörkény spanyol tagozata, bár arról nem hallottam túl jókat (ha tudtok ebbe is adhattok segítségetsz, hogy szerintetek milyen)

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat



2017. jan. 6. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz egyik Gábor Déneses sem, de én a Piárba mennék (tudom h nincs a választható lehetőségek között, de gondoltam megemlítem). Az infó szakról egyébként jókat hallottam. A tömörkény nekem nem szimpatikus, de csak az alapján, akik oda felvételiztek, szóval ez neked ne legyen mérvadó ;)
2017. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Esetleg még annyit szeretnék kérdezni, hogy a nyelvet milyen erősen lehet ott tanulni, a közösség milyen, illetve milyen átlaggal, felvételi pontszámmal lehet bekerülni?

2017. jan. 6. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hülyeség az a tévhit hogy a tömörkény rossz iskola, főleg nyelvoktatásból színvonalas. Én német kny osztályba járok és ugye osztálytársaim a spanyolosok és ők nem bánták meg hogy ide felvételiztek,nagyon szeretik.a tanárok is jók, persze mindenhol van 1-2 kivétel.
2017. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És milyen átlaggal lehet oda bejutni?
2017. jan. 7. 14:18
 5/9 anonim válasza:
GD info undorito,enis ottvagyok semmit nem tanulunk :) tanar kimegy ora elejen telefonalni,visszajon a vegen ..
2017. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ohh... :/ Háát köszönöm az infót, akkor úgy látszik még végig gondolom, hogy miket is jelölök be xd

Azért köszönöm a választ (5.válaszoló)

2017. jan. 8. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok. 1 szóval sem.mondtam h szar a tömörkény, annyit mondtam h nekem nem szimpatikus. Leszel szíves még egyszer elolvasni kedves 3as. A kérdezőnek pedig: szerintem színvonalas a piárban a nyelvtanulás, középszintre biztosan felkészít a 2 választottból, ha jól megy neked akkor felsőfokra is. Az egyik angoltanárjuk legalábbis nagyon jó fej :)

Latint is lehet tanulni, számomra ez pluszpont mert eddig ilyen gimiről még nem hallottam (az nem azt jelenti h nincs is ilyen, mielőtt a kedves válaszadók belekötnek). Azt sajnálom h nekünk bioszunk 9.ben nincs, csak ha azt választod emelt óraszámban (7. óta járok oda, mivel 6osztályos tagozat is van). Habár ha jól tudom, máshol is kimaradnak tantárgyak 9.ben, bár én a fizikának jobban örültem volna xd lehet kissé elfogult vagyok, de kiérdemelte a piár :D az udvaruk ráadásul gyönyörűű *.*

2017. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
(utolsó válaszoló) Köszönöm a hasznos választ :D
2017. jan. 9. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, illetve az 1es is. Csak kiegészítésképpen: én mint 5ös tanuló kerültem be, jó felvételit írtam, azt hiszem kb csak 12 pontot buktam a 100ból vagy vmi ilyesmi az arány. Lehet h nem 100 pont volt fene tudja már xd . tapasztalatom szerint ebben az iskolában jóval többet kell tanulni az 5öshöz. Jó a közösség, olyan testvéries vagy hogy mondjam :D nyilván itt is vannak kevésbé kedves emberek is, de ez nem iskolafüggő úgy gondolom. El tudunk viccelődni az óra keretén belül is, kicsit elvetjük néha a sulykot.. Mindegy is, jó a közösség, van egy csomó csapatépítő program, versenyek, sportlehetőség.. Azért nem árt jó tanulónak lenned ha be akarsz kerülni, de ha látják benned a fantáziát, rosszabbként is be lehet kerülni. Csak ajánlani tudom.
2017. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!