Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Xántusosok! Mi a véleményetek a sulitokról illetve ezzekkel az eredményekkel van esélyem bekerülni?

A felvételiket általában olyan 70 pont körül írom,átlagom 4,7-4,8 körül mozog.Az angol a kedvenc tantárgyam,az nagyon megy és ezért a középhaladó/haladó angolos osztályba készülök.
A tanítás minősége milyen?Igaz,hogy gyakra pofára osztályoznak és kaptok olyan jegyeket amiket meg sem érdemeltek? (jó és rossz értelemben is)
Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xánus, Xantus János Gimnázium

01-10 21:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Siman bent vagy😀 En most vagyok 8.-os jarok elokeszitore es ott sem azok a nagyon okosok vannak aki okosabb az meg 4evesre menne. Ha gondolod irj😌

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 01-12 22:36 Privát üzenet
En Xantusos vagyok halado angolos es nagyon szeretem.Persze azert nem konnyu.Eleg sok angol orank van es a kovetelmeny is eleg magas.En is hallottam mar ilyeneket de en nem tapasztaltam olyat hogy pofara osztalyoztak volna. A tanitas nagyon jo a nyelvben jobb kepzest sehol mashol nem kaphatsz hidd el nekem en szeptemberhez kepest nagyon sokat fejlodtem.Nagyon szeretem a sulit mindenki kedves a tanarok is az epulet egyszeruen gyonyoru.En nem bantam meg hogy idejottem.Ha ide jelentkezel drukkolok neked hogy bekerulj 😁😉

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 01-20 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek milyen jegyekkel, érettségi eredményekkel juthatnék be a Budapesti műszaki egyetemre?
Egyetemre bejutás ilyen eredményekkel lehetséges?
Ilyen eredményekkel van esélyem BME mérnökinfón?
Az alábbi eredményekkel érdemes informatika területén továbbtanulást tervezni?
Debrecen BTK angol-magyar tanárképzőre ilyen eredményekkel mennyi az esélyem a bejutásra?
Szerintetek mennyi esélyem van bejutni a Karinthy Frigyes Gimnáziumba a következő eredményekkel? Angol kéttannyelvűbe, emelt angolra és német kéttannyelvűbe jelentkeztem. Kedden..

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu