Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xántusosok! Mi a véleményetek...

Xántusosok! Mi a véleményetek a sulitokról illetve ezzekkel az eredményekkel van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

A felvételiket általában olyan 70 pont körül írom,átlagom 4,7-4,8 körül mozog.Az angol a kedvenc tantárgyam,az nagyon megy és ezért a középhaladó/haladó angolos osztályba készülök.

A tanítás minősége milyen?Igaz,hogy gyakra pofára osztályoznak és kaptok olyan jegyeket amiket meg sem érdemeltek? (jó és rossz értelemben is)

Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 10. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman bent vagy😀 En most vagyok 8.-os jarok elokeszitore es ott sem azok a nagyon okosok vannak aki okosabb az meg 4evesre menne. Ha gondolod irj😌
2017. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En Xantusos vagyok halado angolos es nagyon szeretem.Persze azert nem konnyu.Eleg sok angol orank van es a kovetelmeny is eleg magas.En is hallottam mar ilyeneket de en nem tapasztaltam olyat hogy pofara osztalyoztak volna. A tanitas nagyon jo a nyelvben jobb kepzest sehol mashol nem kaphatsz hidd el nekem en szeptemberhez kepest nagyon sokat fejlodtem.Nagyon szeretem a sulit mindenki kedves a tanarok is az epulet egyszeruen gyonyoru.En nem bantam meg hogy idejottem.Ha ide jelentkezel drukkolok neked hogy bekerulj 😁😉
2017. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Xantusba jelentkeztem. 64 pontos lett a fevételim, 4,6 a nyolcadik félévi bizonyítványom és a hozott pont 44. Van esélyem bekerülni?
2017. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!