Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meghirdetik azokat a tárgyakat...

Meghirdetik azokat a tárgyakat amiket újra fel kell vennem?

Figyelt kérdés
Mi van ha keresztféléven nem hirdetik meg azt a 2 tárgyat,amiből buktam? Akkor 3.félévben is felvehetem? Vagy ez hogy van?

2017. jan. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező meghirdetni és nem is mindnhol hirdetik meg, ahol szokás ott sem feltétlen minden tárgyat. Az is lehet, hogy csak vizsgakurzus lesz (nincs előadás, csak vizgsa, értelemszerűen..)

Legközelebb, amikor meghirdetik, felveszed és újra próbálkozhatsz. Nem gáz, főleg 2 tárgynál, kivéve ha épül rá valami.

2017. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanból nem bukok,amire épül... köszi
2017. jan. 12. 11:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha pl nem hirdetik meg a tárgyat,tehát nem veszem fel,de vozsgát hirdetnek májusban,arra elmehetek? Hiszen már ugye idén bejártam az előadásokra/megvannak a jegyzetek is.
2017. jan. 12. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van aláírásod, akkor jelentkezhetsz vizsgakurzusra.
2017. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt egész évben aláírás...
2017. jan. 12. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!