Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Berzeviczy turizmus...

Miskolci Berzeviczy turizmus szak szóbeli felvételi, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Tudnak valaki segíteni, aki már tavaly vagy előtte túlesett rajta, hogy milyen a turizmus szakon a szóbeli?
2017. jan. 12. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Ez nekem is jól jönne ugyan is én is szóbelizni fogok a berzébe turismus szakon.
2017. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2 részből áll: magyar, idegen nyelv (angol/német amelyiket tanulod általánosban azon a nyelven fogsz beszélni)

Magyarúl tőlem csak annyit kérdeztek hogy milyen a családom, kivel, hol élek, van e háziállatom, kérdeztek a nyaralásról hogy milyen gyakran szoktam menni nyaralni/utazni, milyen helyeken jártam, volta e külföldön, aztán mivel mondtam hogy voltam a Balatonon is mondjak ottani nevezetességeket, és persze a kérdés amit mindenhol feltesznek hogy miért szeretnék odajárni

Angolul meg szinte majdnem ugyan ezek a kérdések csak annyi hogy nem kérdeztek a Balatonról :D tehát alapkérdéseket tettek fel, aztán miután ez megvolt húznom kellett egy lapot amin képek voltak a tételekhez (én pl a nyaralást vagyis utazást húztam) és arról kellett beszélni

Kb ennyi volt de a személyidet vagy a diákodat feltétlenül vidd mert azzal fognak azonosítani

Jaj és még annyi hogy kettesével hívnak be névsor szerint

Nem kell izgulni aranyosak a tanárok, ha úgy van segítenek is ;)

2017. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha érdekel még valami vagy szeretnétek hogy meséljek a suliról akkor nyugodtan írhatott privátban is :) és sok sikert a szóbelihez!! ;)
2017. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!