Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövő hét szombaton központi...

Jövő hét szombaton központi felvételit írunk! Milyen tippetek van hogy ne stresszeljek rá?

Figyelt kérdés

Nagyoon izgulok!

Én csak magyarból írok.

Milyen lesz?


2017. jan. 14. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon paráztam annó, én azt tudom tanácsolni hogy ne agyalj azon hogy mi lesz ha, úgy menj oda mintha versenyre mennél, s semmi jelentősége ne lenne, tanulj rá, oldogasd a teszteket, én vizsga közben feloldódtam, mert mikor láttam hogy mindent megtudok oldani, akkor csak csináltam, jó tempóval. Annyit gyakoroltam, hogy minden rutin volt, s attól könnyebbültem meg, hogy feladatokon láttam hogy a jól megszokottak. Minden le is zajlott s jól sikerült.



Most hétköznapokon orvossal felírathatsz, ha úgy érzed. Nekem közbe fájt a szívem s arra írt fel az orvos gyógyszert, aztán vizsgák előtt lefekvés előtt mindig bevettem egyet, mert úgy túlpörögtem estére a tanulás s minden miatt, hogy reggelig a feladatokon agyaltam volna. Vizsga napja előtt is egy jót aludtam. Persze ez nem volt valami erős gyógyszer, egy sima növényi alapú nyugtató.

2017. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Második bekezdést a nyugtatóra értem*
2017. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most fogom írni.Január 20-án már ne tanulj, mint az őrült hanem pihenj. Este hamar aludj el! Következő nap 8 körül kelj fel, hogy ne kelljen sietni. Egyél bőségesen reggelit. Úgy indulj abba a gimibe ahol írni fogod, hogy mikor odaérsz még maradjon jó 20 perced 10-ig. Keresd meg a termet ahol leszel és mielőtt kezdődik menj el wc-re!! Ne parázd túl az egészet. A szünetbe egyél csokit vagy szőlőcukrot. Mindenképpen vigyél órát! Sok szerencsét!:)
2017. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!