Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a Vörösmarty (Budapest...

Érdemes a Vörösmarty (Budapesti) vizuális kommunikációs szakát választani?

Figyelt kérdés
Érdeklődök a fotográfia iránt, de nemtudom, jó-e ez a szak valamire is. Válaszokat elore is köszönöm!

2017. jan. 15. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdemes. Imádom a tagozatot, kilencedikes vagyok. Még nincs fotózás, csak az alapokat vesszük, de a későbbi években tudom, hogy bőven lesz szó arról is. Heti 4 média óránk van, rendesen tanuljuk az anyagot, szóval érdemes ezt választani, ha komolyabban szeretnél foglalkozni a médiával.
2017. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alapjába véve mit tanultok ezeken az órákon?
2017. febr. 6. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Kommunikáció, újságírás, riportok, médiatörténet. Minden évben más a tanagyag, nem tudom pontosan melyik évben van a fotózás, de azt tudom, hogy nagyon sokat foglalkoznak vele abban az évben.
2017. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És itt nagyon fontos, hogy valaki sokat olvasson, vagy szeresse a könyveket?
2017. febr. 6. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Annyit még el tudnál mondani kérlek, hogy hogyan is működik a felvételi? (esetleg hozzam el a jobb fotóimat, talán az is egy jó pont, stb..)
2017. febr. 6. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, a fotókat jó, ha elhozod. Tavaly kellett is vinni, de én elfelejtettem.
2017. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És pontosabban mit kell ott csinálni?
2017. febr. 6. 16:24
 9/13 A kérdező kommentje:
esetleg ha nem nagy kérés tudnál belső képeket mutatni a gimiről?
2017. febr. 9. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi hogy keson valaszoltam:(

Szoval kellett egy fogalmazast irni zenere, ami eszedbe jut egy illusztraciorol (ott volt a papiron es ugy kellett irni mintha a te sztoridhoz lenne illusztracio). Aztan volt egy fotoelemzos resz, ott volt egy muveltsegi kviz (fel kellett ismerni hiressegeket, ki kellett valasztani h pl melyik nem riporter, ilyesmi). Meg volt egy ismerkedos ahol egymast kellett bemutatni, meg voltak kerdesek.

A sulirol meg hu hat nincs kepem max a termunkrol, de hetfon fotozok neked ha gondolod :) regebbi epulet de en imadom.

2017. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!