Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Veres...

Mi a véleményetek a Veres Pálné Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
És milyen felvételit kéne írnom ahoz, hogy a 40 hozott pontommal felvegyenek nyelvi előkészítős osztályba.

2017. jan. 17. 19:34
 1/4 anonim válasza:

Szia! En nyelvi elokeszitos vagyok,es nagyon szeretem a VPGt!

A tanarok nagyon jo fejek, ertenek a nyelvunkon. Egy csomo kiraly program van pl. Kampany, Nemzetek Konyhaja

A felvetelirol annyit hogy en 79 pontot irtam, ezzel a felveteli rangsoron 42. voltam . Sajnos arra mar nem emlekszem mennyi pontot vittem, de ha jol megirod viszonylag a felvetelit es a nyelvi szobeli is jol sikerul akkor nem kell felned!

2017. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem a hozott pont a legfontosabb, hanem a központi, ha azt jól megírod, akkor lehet esélyed, de nekem nagyon erős sulinak tűnik, anno az osztályunkból többen is jelentkeztek (4,7 volt az osztályátlag és nem a hármasok akartak bejutni) és még szóbelizni se hívták be őket, ha megközelíted a 80-at, akkor gondolom lehet...
2017. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A VPG tényleg egy erős suli, viszont nem a "belehalsz a tanulásba" erősségű, legalábbis a nyeken nem. Igen valóban jó ha 4,6 fölött van az átlagod, és próbálj legalább 77 pontot elérni, és szerintem akkor nem lesz baj :)
2017. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bogi11 ***** válasza:
Fiús anyaként kicsit aránytalannak éreztem a fiú -lány arányt. A tavalyi érettségizők tablóképén láttam, hogy még a reál osztályban is max.1/3 a fiú. A humánban pedig csak mutatóban vannak. Mi a véleményetek erről? (Remélem a kérdező nem haragszik meg a kérdésért, de elég nehéz információkat találni a suliról.)
2017. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!