Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik középiskolába felvételizt...

Akik középiskolába felvételiztek az elmúlt években, kinek hány pontos lett a magyar és a matek írásbelije?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 21:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a debreceni Ady Endre gimnázium dráma szakára összesen(szóbeli+hozott pontok+írásbeli) hány pont szükséges?
2017. jan. 17. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Debreceni Adyt nem tudom, de tavaly voltam áldozat. 41 pont magyar, és a matekon bepánikoltam 18 lett csak.
2017. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Magyar 48, matek 26. Naiv nyolcadikosként beültem úgy matekra, hogy nem tanítottak nekem semmilyen Pitagorasz-tételt, akkor nem is fog kelleni. Egy frászt nem. Az ilyeneken el lehet hasalni, de amúgy nem egy nagy eresztés. Szerintem 60+ ponttal nincsenek rossz esélyei senkinek, 80+ pont meg szinte mindenhova biztos bejutást jelent. Bár én három éve írtam, azóta változhatott.
2017. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ezek a pontok csak a 100 pontos két írásbelire vonatkoznak, a többit nem tudom, hogy hogyan is számítják az adott oktatási intézményben. Előző voltam.
2017. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magyar 48, matek 40.

De a magyarban olyan hülyeségek miatt vontak le pontot, a fogalmazásban 1 vesszőhiba miatt...

A matek meg... Az egyik feladatot időhiány miatt nem olvastam el rendesen és azon buktam vagy 7 pontot.

2017. jan. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5. Azért így se jártál olyan rosszul azzal a 88 ponttal:D
2017. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

évekkel ezelőtt magyar 44 matek 25

magyarban, ha nem nézek el teljesen egy nagyon egyszerű feladatot akkor 48 pontom lett volna

a matek meg hát na, nem az erősségem

2017. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aztaa :O!Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors választ!A matek nekem se az erősségem így az nagyon rosszul sikerült eddig, amikor gyakoroltam (20-30 pontig) a magyar az általában 40 felett szokott lenni, az elmúlt felvételi feladatok megoldása alapján.Már csak az érdekelne, hogy az Adyba hány pontra van szükségem(dráma) . :)
2017. jan. 18. 20:16
 9/10 anonim válasza:

Az Ady egy erős iskola, de a dráma tagozatára kevesebb ponttal is be lehet kerülni. Azon a tagozaton nem az írásbeli felvételi a legfontosabb hanem a szóbeli.


Egyébként én 79 pontos felvételit írtam (matek 37, magyar 42)


Sok sikert szombaton!:)

2017. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm az utolsó válaszolónak.Hát nem sikerült valami jól matek 25 magyar 37 összesen 62. A hozott pontok száma 50/45. Már csak a szóbeli van hátra...
2017. febr. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!