Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye ha beírták a vizsgajegyet...

Ugye ha beírták a vizsgajegyet a Neptunba, azzal már semmit nem kell csinálni (ellentétben a megajánlottal)?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye.
2017. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hú, bocsi, és az ajánlott jeggyel mit kell csinálni?
2017. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*én egy másik 73%-os vagyok
2017. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában elfogadni.
2017. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy?
2017. jan. 18. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy általában el kell fogadni? Köszi
2017. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A megajánlottat? A neptunban a megajánlott jegyek fülön..

Bàr általában máshogy szoktàk megoldani.

Ugyebár az egyik az, hogy a félévközi jegy nem ugyanaz mint a megajánlott, azt nem kell elfogadni.


Megajánolttat nálunk általában vizsgás tárgy ZH teljesítmwnyével lehet szerezni, és nálunk úgy szokták megoldani, hogy kiírnak egy kamuvizsgát előre, arra kell jelentkezni ha te elfogadod a megajanlottat, és beírják úgy vizsgajegykent. És így nincs külön macera

2017. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
NEM a megajánlottat kérdeztem, azt tudom, hogy kell elfogadni. De ha beírnak egy vizsgajegyet, azt is el kell fogadni, vagy az már be van írva, nincs vele teendő?
2017. jan. 19. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltam azt is, értelmezz. Ha a vizsgajegyet beírták, az le van tudva.. nem kell elfogadni, mert ha akarod ha nem, annyi lett a vizsgád es kész :)
2017. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!