Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy bírnám megoldani ezt a...

Hogy bírnám megoldani ezt a szituációt kulturált módon, ahhoz, hogy meg legyen ez a tárgyam?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok(20F). Fizikából alapjáraton az egész féléves kettő darab zárthelyi vizsgából nem sikerült egyik sem, ezért összesítettre kellett mennem, ami ha sikeres mehetek vizsgázni.

Megírtuk az összesítettet és sikerült is, kaptam az e-mailt, hogy mehetek vizsgázni.

Megcsináltam a vizsgát 3-asra,tehát sikeresre.

Viszont néztem az adatlapomat és azt írta be a tanár, hogy nem teljesítettem a tárgyat.

Beszéltem a tanárral azt mondta megnézi.

DE feltételezzünk egy esetet, hogy mi van akkor, ha például elnézte az összesítettben az eredményemet és mégsem mehettem volna vizsgázni, mire tudok hivatkozni, hogy bírnám megmenteni a tárgyam kulturált módon?



2017. jan. 19. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül kaptál e-mailt. Ha el is néztek valamit, az az ő hibájuk te teljesítetted a vizsgát. Megérdemled, hogy meglegyen a tárgyad!
2017. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, ezt én is így gondolom.

S szerintem a feltételezett szituációban jogosan lennék felháborodva.Vagy nem?

2017. jan. 19. 11:23
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
52%
Ne felháborodj, hanem jelezd a tévedést, és állj hozzá te kulturáltan. Így a másik oldal rá lesz kényszerítve, hogy ugyanígy tegyen.
2017. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!