Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallott már valaki olyat,...

Hallott már valaki olyat, hogy 100 óra hiányzás esetén osztalyozo vizsgat kell tennie minden tantargybol az iskolaban 3 havi anyagbol?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te egy évbe tegyük fel 2 hetente 1 napot hiányzol, és van egy olyan órád, ami csak akkor van, akkor még meg is buktathatnak ha kedvük tartja ha-ha-ha.
2017. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez igy van.... es pl nekunk egy heten 38 orank van. Tehat a 100 ora kigyulik kevesebb mint 3 het alatt....


Magyarul ha van egy baleseted vagy egy durvabb betegseged siman megszivatnak es nem erdekel senkit..

2017. jan. 19. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Általános iskolában nekem 2 hét betegség után kigyűlt a 100 óra, és jöttem haza a papírral. Alá kellett irattattni az összes tanárral, és mentem utána iskola után külön dolgozatokat írni. Középiskolai rekordom 264 óra volt, se papírt se semmit nem kaptam. Pedig évet is ismételtethettek volna velem. Iskolánként változik, hogyan állnak ehhez.
2017. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!