Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki jó matekból, az elmagyaráz...

Aki jó matekból, az elmagyarázna nekem valamit?

Figyelt kérdés

Holnap felvételizek és nagyon hamar meg kéne értenem valamit.

Arról van szó,hogy sosem tudtam,hogy mi a különbség a középpontos szimmetria és a tengelyes szimmetria között. Tudom,hogy van 100 és 100 oldal ahol megtalálom,de már néztem és szeretném innen hallani. És megköszönném,ha valakitől még privátban is kérdezhetnék egy-két dolgot matekkal kapcsolatban.

Köszönöm



2017. jan. 20. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
a középpontos szimmetriánál egy pontra tükrözöl, a tengelyesnél meg egy tengelyre(vagyis egy egyenesre). szerintem próbáld ki, hogy egy alkazatot tükrözöl mindkét módon, és akkor látod hogy melyik hogyan változik. szerintem igy jbban megmarad, mintha interneten csak simán elolvasnád..
2017. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!