Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 aktív, majd 2 passzív félév...

1 aktív, majd 2 passzív félév után átjöttem levelezős tagozatra, lehetséges hogy az első félévben teljesített vizsgáim elvesztek?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetem agrár szakán vagyok. Első félévet nappalin megcsináltam, meglett az összes tárgyam. Az utána következő 2 félévben passzívon voltam, és most leadtam a tagozatváltási papírt, hogy februárban levelezőre járhassak munkalehetőség miatt. Ma néztem a neptunon, hogy átírtak levelezőre, viszont a leckekönyvtől kezdve az összes menüpontban eltűntek az eddigi féléveim, egyedül a befizetéseknél látom, hogy van valami nyoma annak, hogy már jártam egyetemre.... Kérdésem, hogy én vagyok nagyon hülye, és nem jártam utána eléggé, és ilyen esetben igenis előröl kell kezdenem mindent? Vagy ez csak átmeneti állapot, és az elvégzett tárgyaimmal már nem kell foglalkoznom? Hétfőn bemegyek a TO-ra, de addig is eléggé parázok.

2017. jan. 20. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
El biztosan nem vesztek, lehet csak még nem intézték el az adminisztratív dolgokat és azért nem votték még át vagy kreditátvételi kérvénnyel fogadják el (kb mint szakváltásnál). Nem kell aggódni, amit már megcsináltál el biztosan nem veszett ;)
2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!