Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2017-es központi felvételi-Csa...

2017-es központi felvételi-Csak nekem sikerült ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Tudom h rengeteg ilyen kerdes lesz meg a mai nap folyaman de nekem ez nagyon fontos. A magyarom kb. 37 a matekom 20 lett :(... Kb. 70 pontra szamitottam :(... Az erdekel h csak en rontottam el vagy mindenkinek nehez volt? Azt hiszem a Kölcseyt elfelejthetem... Nektek milyen lett? Es hova szeretnetek menni?

2017. jan. 21. 13:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De akkor is egy fel tanevvel elorebb vagy matekbol! Es az is szamit! Amugy ha te ilyen Einstein vagy akkor biztos majd egyetemi professzor leszel vagy a NASA-nal fogsz dolgozni...Bocsi mi nem vagyunk azok es nem kell minket leszolni.
2017. jan. 22. 20:25
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok vitázni de eléggé rosszul néz ki hogy valaki belepofázik azzal hogy ez könnyeb volt mint a tavalyi.HÁT EMBER!!NÉZZÉMÁ SZÉT MIELŐTT VALAMI HÜLYESÉGET IRSZ NEM HISZEM EL!NEM LÁTOD MILYEN SOK EMBERNEK LETT NAGYON ROSSZ A FELVÉTELIJE?!És te csak így nagy hetykén ide írod hogy tavalyi sokk ál nehezebb volt még hogy mákosak vagyunk.Hallod?Moderálási már magadat!
2017. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja és még valami.Idézek:Viszont igazán értelmezhetné más is a szöveget, mielőtt "belepofázik"

Aha értem.Szóval nekünk kellett volna kitalálni hogy nyekes vagy mert ha még jó a szemem egyáltalán nem írtad.Szóval lol ja és lehetne még egy kérésem?Máskor ha lehetne kicsit rövidebbre fogják a hülyeségeket?Kicsit unalmas volt a regényedet olvasni😃

2017. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

Igen, szinten tartó matekóráink vannak, nem tanulunk semmi újat egész évben.

Mielőtt ti is hülyeséget írtok, nem láttátok a tavalyi pontokat, hidd el, az is legalább ilyen rosszul sikerült mindenkinek, és akkor is mindenki gyakorin vergődött, hogy milyen nehéz volt. Én akkor is bámultam ki a fejemből, hogy: tényleg?

Igen, van, akinek nehezebben megy, van, akinek pedig könnyebben.

És igen, még mindig tartom amit már leírtam egy másikhoz: Azért látjátok ezt sokkal nehezebbnek, mert ennek már van tétje. (Amúgy vicces mennyire felhúztátok magatokat)

Mindegy, majd ha kijönnek az átlagponthatárok, megtudjuk melyik volt a "nehezebb".

Jajj, szegény "életkedvüket vesztett" emberek. Ez egy közösségi oldal, bocs, ha az empatikusságom nem ide tartogatom. Szálljak magamba, és gondolkozzak el azon, hány embert bántottam meg? Um. Megvolt? És nem érzek semmit. Fogják még ennél sokkal nagyobb csalódások érni őket/téged az életben. Ez csak egy felvételi, nem a világ vége. Tavaly se volt az.

Nem, nem matekozok. Nekem hidd el, nem hiányzik egyáltalán :'D

Csak kíváncsi voltam a központira, mivel szeretem a jó kis gondolkodtatós matekpéldákat.

Már egy másik kérdésben kitértem arra, hogy nyelvi előkészítős vagyok, már keverem őket. Jó, ez tényleg a én hibám, ezért elnézést kérek.

Bocs, nem kötelező elolvasni :*

2017. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nekem 71 pont lett. A magyar viszonylag könnyű volt, de a matek nagyon nehéz.
2017. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves "visszaszólogató"!

Nem vetted még észre hogy vesztették?

A kérdező maga mondta neked hogy maradj csöndben.

Erre te azért még visszapofázol.Én tényleg nem értem.Ezt a kérdést azoknak írták ki akiknek TÉTRE MENT ÉS ROSSZUL SIKERÜLT!Fogd már fel.Olyanok mint te akik okosak olyan emberek is kellenek.De ide olyan emberek véleményét kérte a kérdező akiknek szintúgy rosszul sikerült a felvételi.Ezek után csodálkozol azon hogy felhúzzák magunkat rajtad?Na ennyi.Látom h okosabb vagy mint én de azt ne itt oszd meg.Itt nem ilyen véleményekre vagyunk kíváncsiak.Nincs azzal semmi gond hogy jobban írtad meg a felvitt csak rosszkor osztottad meg a véleményedet rossz helyen . Részemről ennyit.Nem akarok vitázni veled de ismerd el.Ezt most nem nyerted meg.Amúgy sok mindenben volt igazad.Vita lezárva?Én benne volt😊

2017. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
22%

Kedves "visszaszólogatónak válaszoló"

Hol mondta nekem a kérdező, hogy maradjak csendben?


"De ide olyan emberek véleményét kérte a kérdező akiknek szintúgy rosszul sikerült a felvételi"

Ezt hol írta?

"Csak nekem sikerült ilyen rosszul"

"Nektek milyen lett?"

"Az erdekel h csak en rontottam el vagy mindenkinek nehez volt?"

Ebből nem ez jön le.


Én nem vitatkozok senkivel, csak jól szórakozok azon, hogy egy véleményen felhúztad magad annyira, hogy ennyiszer válaszolj nekem. (Utólag is köszi hogy elszórakoztattál és nem kellett unatkoznom :*

2017. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azoktol kérdezi akik élesben írták barátom ☺Szóval most ugrott a majom a vízbe és köszi a sok visszapofázasokat nagyon élveztem ☺.Amúgy érdekelne hova jársz nyekre.Nagy baj lenne ha megírod? Előre is köszönöm
2017. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 10.-es egy gimnáziumban. Megnéztem én is a feladatsorokat, természetesen 10.-esként másképp látom, mint egy 8.-os, viszont azt kell, hogy mondjam, hogy nem igazán lehetett ez Nektek olyan könnyű. Volt, hogy többet gondolkoztam én is egy feladaton (főleg a mateknál). Úgyhogy biztosíthatlak róla, hogy valószínűleg nem csak Neked lett rossz (ha így érzed esetleg), hanem ugyanúgy a többi felvételiző diáknak is. Hisz ebben az a lényeg, hogy mindig tesznek bele olyan feladatot, amit csak kevesen tudnak megoldani. De ne izgulj, nem is lett az olyan rossz! :) Szurkolok Neked.
2017. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is tetszett :D

Amúgy nem tudom miért érdekel,de a Deákba.

2017. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!