Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok, kinek hogy...

Nyolcadikosok, kinek hogy ment a felvételi?

Figyelt kérdés
Ugye ma volt, és hááát.. Szerintem a matek elég nehéz volt, nehezebb azoknál a feladatsoroknál, amiket megnéztem. Nektek hogy sikerült?

2017. jan. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy bepofátlankodok ide, de azért szeretném leírni a véleményemet



tavaly felvételiztem, megnéztem a feladatokat, megoldottam, és a matek viccesen egyszerű volt. A tavalyi ennél sokkal rosszabb volt, ha ez neked nehéz.

A magyar viszont tényleg egy fokkal nyelvtanosabbra sikerült mint tavaly

VISZONT

egy kérdés: valaminek az ötödrész az 1/5, igaz?

Mert a javítókulcsban 1/4-et írnak.

Bár lehet csak én vagyok egy komplett idióta :'D


Nem csináltam meg magyarban a fogalmazást, matekban pedig az utolsó feladat megoldókulcsával szembeni fenntartásaim végett nem számítottam bele, így 74/83 pontom lenne ha idén felvételiztem volna. Ha a mateknál a javítókulcs rossz, 81/90 pontom lenne.

Kis mázlisták vagytok ti azért, hogy ilyen egyszerű feladatokat kaptatok :'D

2017. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

kedves 1.válaszoló.


Azt hiszem 9.es létedre igazán elvárható volt hogy jobban írd meg amint mi, 8.osok.

persze az is beleszámít, hogy neked nem tétre ment, viszont tavaly igen.

Csakhogy bele tudjak még szólni. gyakorlásnak én is megcsináltam a tavalyi felvételit. Nem azért de nem volt olyan nagyon nehéz mint ahogyan leírtad.

Nem veszekedni akarok, csak gondoltam elmondom a véleményem.


és hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

szerintem is egészen nehéz volt a matek. a magyar sokkal könnyebb volt.

2017. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Előkészítő évfolyamos, nem 9.-es. Vagyis el vagyunk halmozva nyelvórákkal, magyar és matek pedig szintentartó. Ehhez képest tavaly is 80 pontom lett.

És igen, tétre ment, de szerencsére nem szoktam izgulni.

Én se akarom veszekedni, de a matekotok tényleg egyszerű volt. Szóval lehet azért érzed nehéznek, amiért én nehezebbnek éreztem a tavalyit.

2017. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felesleges veszekedni, lehet, hogy te jobban tudod a matekot mint az átlag.. Ennyi, nekem és sok más embernek viszont nehéz volt. De legalább túl vagyunk rajta.
2017. jan. 21. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ezt írod, akkor ne írj ki egy vitaindító kérdést csak azért, hogy sajnáltathasd magad és/vagy megerősítsd magad abban, hogy nem veled van a baj.
2017. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor kérlek olvasd el mégegyszer. Azt kérdeztem, hogy kinek hogyan sikerült. 😉 nem tudom, ezen mi a vitaindító. És egyáltalán nem sajnáltatni próbálom magam, csak kiváncsi voltam. :D
2017. jan. 21. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a matek az tényleg nehéz volt , kb. 75 lesz nekem.
2017. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem a matek elég nehéz volt.A magyar az ment.Olyan 65-70 pontra számítok legrosszabb esetben
2017. jan. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia én is most írtam és igen el kell ismernünk hogy a tavalyi matek az könnyebb volt de természetesen nekem se sikerült valami fényesre, a magyar könnyebb volt mint a matek de nehezebb mint a tavalyi magyar szerintem és én az igazat mondom olyan 54 pont körüli lesz :)
2017. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!