Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esély rá hogy behívjanak...

Van esély rá hogy behívjanak szóbelire? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A József Attila Gimnáziumba szeretnék menni. Ma írtam a felvételit, ami számításaim szerint kb 67 pont lett (pedig jobbra számítottam😢). A jegyeim 49 pontot érnek, tehát ez összesen 116 pont. Úgy tudom tavaly 118 pontnál volt a ponthatár, ezért kicsit elbizonytalanodtam... Ezeket a tagozatokat jelöltem meg: Angol nyek-kezdő, Spanyol nyek-kezdő, valamint a spanyol és az olasz orientációs osztályt. 😢

2017. jan. 21. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán!Ha elsőnek jelölted meg,amúgy is csomóan kiesnek,akik csak sokadiknak jelölik meg,meg amúgy is nehéz volt a felvételi,csomóan elszúrták(köztük én is :DD)
2017. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Ez furán fog hangzani de egy kicsit örülök, hogy a többiek is elrontották, nem csak én. xD :D Neked kb hány pont lett?
2017. jan. 21. 17:11
 3/8 Bogi11 ***** válasza:

Szerintem abszolút van esélyed, ne aggódj!

Azt ugyan próbáltam keresni, de nem találtam, hogy a vitt pontokat hogy számolják a JAG-ban. Megírnád?

2017. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
K.b. 70 pont(vagy párral a fölött)lett,így a hozott pontjaimmal együtt nekem is 116 körüli.Egész nap itt böngészek,hogy kiderítsem,kinek mennyire lett rossz XD
2017. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat,1. és 3. vagyok
2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*4.
2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 Összeadják a 7. év végi és a 8. félévi matek, angol/német, töri, biológia,és a magyar ir. - ny. átlagát. (pl az én esetemben ez 24+25)
2017. jan. 22. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elrontottam, főleg a matekot, de úgy nézem nem sokaknak sikerült jól, tehát a ponthatárok is lejjebb fognak menni legalább 1-2 ponttal.
2018. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!