Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció BA szakról...

Kommunikáció BA szakról váltsak angol-média osztatlan tanárira?

Figyelt kérdés

Jelenleg (2017.01.) a Károlin vagyok költségtérítéses kommunikáció szakos hallgató. Az egyetemből még hátravan 3 félév (205.000×3 így nagyjából 1,2 millió diákhitellel abszolválnám az egyetemi éveimet)


A napokban elgondolkodtam, hogy lehet jobban megérné újrafelvételizni Média és kommunikációtanár - angol nyelv és kultúra tanára osztatlan tanárképzési szakra (államilag támogatott). Úgy tudom, el tudnám fogadtatni a már meglévő tantárgyaimat.


Szerinted váltsak, vagy maradjak?



2017. jan. 22. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts. Nem jó rögtön hitellel kezdeni a nagybetűs életet egyetem után. És az angol média szakos tanárival garantáltan el fogsz tudni helyezkedni(HR, cégeknél, fordítás, tolmácsolás, nagykövetségeket, külügyminisztériumban, stewardessként), valamint így mivel média szakra jelentkeztél gondolom az áll közelebb a szívedhez és így végülis tanulád azt is meg még hozzá pluszba az angolt. Szerintem vágj bele. :) Sok Sikert!
2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre felvételizz. Aztán majd meglátod, hogy milyen eredménnyel sikerült.

Annak meg, hogy mit tudnál elfogadtatni meg mit nem, ne itt nézz utána a gyk-n.

2017. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"205.000×3 így nagyjából 1,2 millió"


Ez nekem sehogy se jön ki...

2017. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó:


már a harmadik félévnél járok, tehát ki van fizetve több, mint 600.000. Ehhez még jön további három félév, amivel együtt összesen 1,2 millió lesz a 6 félév összege.

2017. jan. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!