Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus és a hozzá tartozó karok?

Figyelt kérdés
Néztem a google térképen, hogy a campustól a különböző karok 15km-re vannak, és akkor tulajdonképen az oktatás a campuson folyik és csak a gyakorlati órákra kell kimenni a kar épületéhez? Vagy ez hogy működik?

2017. jan. 22. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt meg a költözés, ezért az oktatás az adott karokon folyik. A NETK van egyedül a Ludovika Campus-on jelenleg, illetve az ÁKK kollégiumából költöztek át az űberkirály új kollégiumba, amely közel van a Ludovikához, valamint rögtön a Nagyvárad téri metrómegállónál lehet feljönni a bejáratához ("Campus tér"). Melyik kar érdekel amúgy?
2017. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja látom... RTK. Ott a Farkasvölgyi úton folyik az élet. Ha nem tévedek, max. az évnyitó van a Ludovikán.
2017. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Education azt mondták h előzetes tervek szerint 2019-2020ra kerül be az összes kar a campusra (HHK,RTK is )
2017. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért HHK-nak kell még egy katonai helyőrség is (gondolom, a Szurmay dandár is költözik).
2017. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szurmay mért költözne? Az LZ önálló zászlóalj bár tény hogy a Szurmay alá osztva, de önálló.

a HHK-nak nem kell helyőrség. Néhány olyan dolog kell ami katona élethez nélkülözhetetlen, de ehhez nem létszükséglet egy laktanya igazából.

2017. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt a terv, hogy nyáron költözik az ÁKK és az RTK az új helyre, amint megvan az új oktatási épület. A HHK marad legutoljára, annak még van néhány év.
2017. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van,aki idén jelentkezik RTK-ra,az már a Nagyvárad téren kezd szeptemberben :)
2017. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5: Mégis, ki kötődik legjobban a Ludovikához? Nekem amúgy édes mindegy.


Azért az, hogy szeptemberre mindkét kar átmenne a Ludovikára, nekem kétséges. Két éve ígérik már...

2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2017. febr. 2. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
A terv az, hogy szeptemberben az ÁKK és az RTK is a Ludovikán kezd. Csak egy épületet kell felhúzni, a másiknak egy jelenleg általános/középiskola helye fog otthont adni közvetlenül a Ludovika mellett, a jelenlegi sulisokat kilakoltatják az épületből.
2017. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!