Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem? Nektek hogy ment...

Van esélyem? Nektek hogy ment a 2017-es felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a 2017-es felvételi borzasztóan rosszul ment...vagyis a magyar annyira nem,(40pontot várok),de a matek...kb 20pont lesz pedig 2hónapon át minden nap gyakoroltam szinte és 5-ös is vagyok matekbol...úgy,hogy a gyakorlásoknál 40p re megtudtam irni...

Nagyon nagyon el vagyok keseredve......

2nagyon jó sulit irtam be

A pesti Madáchot illetve a pesti Eötvöst(humán szak)sajnos így semmi esélyem....egyébként nagyon jó vitt pontom lenne,de a felvételi elrontotta az egészet...

Tippek?Tanácsok?

Nektek,hogy ment?


2017. jan. 23. 09:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve még hozzátenném,hogy influenzásan mentem be megírni...
2017. jan. 23. 11:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom 60 pont azért elég gyér. De ez attól is függ, hogy a többiek hogyan írták meg. Én is most írtam felvételit, nekem a matek 35 körül lesz, a magyar 45-50 körül. A matek tényleg nem volt könnyű. Olvastam, meg hallottam, hogy sokan mondták milyen nehéz volt a matek, és hogy örülnek ha 20 pontjuk lesz. A magyart talán kicsit jobbra kellett volna írnod. Én nem pesti vagyok szóval nem ismerem azokat a gimiket, de azért egy nagyon jó gimibe 70-80 pontos felvételivel vesznek fel embereket. Azért szorítok, hogy felvegyenek!:)
2017. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!