Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú képzésen nappali...

Felsőfokú képzésen nappali tagozat mellett vállalható-e teljes munkaidős állás?

Figyelt kérdés
Most fejezem be az Msc képzésem 2. félévét, még 2 félév van hátra. Márciustól teljes munkaidős állást kaptam, aminek nagyon örülök, mert a Bsc diplomám szerinti szakterületen helyezkedem el. Sajnos levelező tagozatra nem mehetek át, mert az az évfolyam, akikhez csatlakozhatnék, új mintatanterv alapján kezdenek, ami nekem egyáltalán nem jó. Kérelmezni fogom az egyéni tanrendet, azonban a TO-s ügyintéző azt kérte,hogy érdeklődjek annak utána, hogy jogszerűen végezhető-e teljes munkaidős állás úgy, hogy nappali tagozatos hallgató vagyok. Mit tudtok erről?

2017. jan. 24. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. Egyéni felelősség, hogy hogyan oldod meg az egyetmre bejárást, akár passziváltathatsz is, vagy siman nem jarsz be és kicsapnak. A munkaszerződésebn vállalt kötelezettségeidnek ha megfelelsz, onnan a többi a te gondod...
2017. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!