Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így felvesznek...

Szerintetek így felvesznek gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Félévkor föciből és bioszból lettem csak négyes, a többi tantárgyból ötös vagyok. A felvételit kicsit elrontottam. Javítókulcs alapján magyarból fogalmazás nélkül 35 pontom lett. A matekot másokkal ellentétben nem éreztem nehéznek, egyedül az utolsó feladatot nem tudtam (ott is próbálkoztam és szerintem 1-2 részpontot kapok majd rá) viszont nagyon sok figyelmetlenségi hibám volt... Így szerintem 30-35 között lesz a matek. :/

2017. jan. 24. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy Győrben szeretnék továbbtanulni. A Révait néztem ki, azon belül a matek-angol vagy valamelyik reál szakot, de ezekkel a pontszámokkal... Már lemondtam mindegyikről :D
2017. jan. 24. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Annyira parázik minden általános iskolás a gimnáziumi felvételitől, pedig nem kell. Ugyanolyan érettségit kapsz mint minden más középiskolában. A kutyát nem fogja érdekelni ha egyetemre mész majd hogy honnan jöttél, csak legyen jó az érettségid. Nem kell félni, ha nem sikerülne mész máshová. Ott viszont el ne ba..d.
2017. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként simán van esélyed. :)
2017. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, azért az nem mindegy, hogy milyen közösségbe megy.. Egyébként igen, biztos, hogy felvesznek.
2017. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A közösség tényleg nem mindegy.
2017. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ,osztottam szoroztam és szerintem van esélyed bekerülni (legalábbis biztosan több mint nekem). Én ma kaptam meg az eredményt és jobb is ,hogy már jóval ezelőtt lemondtam a Révairól.
2017. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!